Kategorie produktów

  • 1916

PATCHCORD 2J 9/125 2 x FC/PC – 10M ZBROJONY na zamówienie ok.14dni

150.41 cena netto 23% VAT

Dostępność:

Patchcordy to odcinki kablowe zakończone obustronnie złączami światłowodowymi. Przeznaczone są do przełączania torów optycznych w przełącznicach lub do przyłączania urządzeń transmisyjnych. Z naszej oferty polecamy Państwu patchcord optyczny G.657A.

Cechy produktu:

  • zbrojony patchcord optyczny zakończony dwoma złączami FC/PC,
  • ilość włókien: 2
  • typ włókna: G.657A
  • grubość włókna: 2,0mm,